To indywidualna ocena, przygotowywana dla dowolnej lokalizacji czy adresu w Polsce. Dzięki niemu dowiesz się, gdzie najlepiej się mieszka i w jakich miejscach kwitnie biznes. Maksymalna wartość wskaźnika to 100 punktów, minimalna – 0. Nota powstaje w oparciu o analizę informacji z kilkunastu źródeł danych m.in. dotyczących dostępu do infrastruktury, poziomu cen nieruchomości czy bezpieczeństwa w okolicy. Sprawdzaj, porównuj, decyduj.

Atrakcyjność
mieszkaniowa

Zielone przedmieścia czy centrum miasta obok stacji metra? Gdzie lepiej wynająć czy kupić mieszkanie lub dom? Wskaźnik Atrakcyjności Lokalizacji bierze pod uwagę m.in. bliskość do parku, sąsiedztwo, stawki za metr kwadratowy nieruchomości. Nasz Wskaźnik wie, ile sklepów czy kawiarni jest w danej okolicy a nawet analizuje, czy możesz tam bezpiecznie zaparkować samochód na całą noc.

Atrakcyjność
biznesowa

Czy rzeczywiście warszawskie biurowce w Centrum to najlepsze miejsce na lokalizację Twojego biura? A może willa w okolicach Stadionu Narodowego lub mieszkanie nieopodal krakowskich Plant? Gdzie najlepiej zlokalizować Twój nowo powstający biznes lub gdzie go przenieść aby zmaksymalizować jego potencjał? Na te pytania pomożemy ci odpowiedzieć. Wskaźnik atrakcyjności biznesowej powstaje dzięki połączeniu i ocenie danych dotyczących liczby i profilu firm działających w okolicy a także dostępu do infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. O knajpkach z dobrymi lunchami też nie zapomnieliśmy.

Zobacz
na mapie

Teraz możesz mieć 100 procent pewności, że okolica którą wybrałeś jest taka jak sobie wyobraziłeś. Połączyliśmy źródła naszych danych z mapami, które przecież dobrze znasz. Ocena wskaźnika pojawia się w konkretnej lokalizacji na mapach Google, które są na bieżąco aktualizowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz szybko i łatwo eksplorować interesujące Cię, nawet najodleglejsze okolice.
U podstaw idei naszego serwisu są tysiące ludzi, którzy każdego dnia zbierają i przekazują kluczowe dla nas informacje. Dane z wielu źródeł w tym publicznych, mają wpływ na ostateczny, łączny wynik Wskaźnika Atrakcyjności Lokalizacji dla konkretnego adresu. Dane te trafiają do naszej bazy, gdzie są ujednolicane, porządkowane i przygotowywane do analizy. Najlepsze, najatrakcyjniejsze lokalizacje osiągają noty bliskie tej maksymalnej. Mniej atrakcyjne – łatwo wyłapać dzięki niskiej punktacji. Jeśli interesują Cię wielowątkowe, pogłębione analizy dotyczące wybranego obszaru, możesz zamówić specjalny raport. Cały czas robimy wszystko co w naszej mocy, by wiarygodna ocena wskaźnika była dla Ciebie na odległość jednego kliknięcia.
Nie znalazłeś w naszym serwisie kawiarni, sklepu, firmy? Nasz baza cały czas się powiększa, ale czasem może w niej czegoś brakować. Napisz do nas, a my uzupełnimy dane -tak byś mógł już wkrótce zobaczyć ocenę interesującego Cię miejsca.

Dostawca technologii mapowych

Cały czas się rozwijamy. Czekamy na Twoje uwagi, oceny i wrażenia.
Co robić inaczej, co dodać, co zmienić.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH
EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO
DOTACJE NA INNOWACJE